Produkte > ANALOG DEVICES > LT1581CT7-2.5#PBF
LT1581CT7-2.5#PBF
LT1581CT7-2.5#PBF Analog Devices
158125fa-2954147.pdf
Hersteller: Analog Devices
LDO Voltage Regulators 10A, Very L Drop Reg
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1581CT7-2.5#PBF Analog Devices
Description: IC REG CONV PENTIUM 1OUT TO220-7, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-7 Formed Leads, Voltage - Output: 2.5V, Mounting Type: Through Hole, Number of Outputs: 1, Voltage - Input: 1.68V ~ 6V, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Applications: Converter, Intel Pentium®, Supplier Device Package: TO-220-7, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LT1581CT7-2.5#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1581CT7-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 158125fa.pdf LDO Regulator Pos 2.5V 10A 7-Pin(7+Tab) TO-220 Tube
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-7 Formed Leads
Voltage - Output: 2.5V
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 1.68V ~ 6V
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C