Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1634ACS8-4.096#TRPBF
LT1634ACS8-4.096#TRPBF
LT1634ACS8-4.096#TRPBF Analog Devices, Inc.
191634ff.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 4.096V 0.01mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1634ACS8-4.096#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.05% 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 15 µA, Current - Output: 30 mA.
Weitere Produktangebote LT1634ACS8-4.096#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 15 µA
Current - Output: 30 mA