Produkte > ANALOG DEVICES > LT1634AIS8-4.096#PBF
LT1634AIS8-4.096#PBF
LT1634AIS8-4.096#PBF Analog Devices
1634ff.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References uP Prec Shunt V Ref
auf Bestellung 715 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1634AIS8-4.096#PBF Analog Devices
Description: IC VREF SHUNT 0.05% 8SOIC, Packaging: Tube, Tolerance: ±0.05%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 15 µA, Current - Output: 30 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 15 µA
Current - Output: 30 mA
auf Bestellung 201 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1634AIS8-4.096#PBF LT1634AIS8-4.096#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 191634ff.pdf V-Ref Precision 4.096V 0.01mA 8-Pin SOIC N Tube