Produkte > ANALOG DEVICES > LT1634CCZ-2.5#PBF
LT1634CCZ-2.5#PBF
LT1634CCZ-2.5#PBF Analog Devices
1634ff-2953866.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References uP Prec Shunt V Ref
auf Bestellung 94 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1634CCZ-2.5#PBF Analog Devices
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Bag, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 15µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 8 µA, Current - Output: 50 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bag
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 15µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 8 µA
Current - Output: 50 mA
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LT1634CCZ-2.5#PBF LT1634CCZ-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 191634ff.pdf V-Ref Precision 2.5V 0.008mA 3-Pin TO-92 Tray