Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1634CCZ-2.5#TRPBF
LT1634CCZ-2.5#TRPBF
LT1634CCZ-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
191634ff.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 0.01mA 3-Pin TO-92 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1634CCZ-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 15µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 8 µA, Current - Output: 50 mA.
Weitere Produktangebote LT1634CCZ-2.5#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2%
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 15µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 8 µA
Current - Output: 50 mA