Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1634CCZ-4.096#PBF
LT1634CCZ-4.096#PBF
LT1634CCZ-4.096#PBF Analog Devices, Inc.
191634ff.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 4.096V 0.01mA 3-Pin TO-92 Tray
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1634CCZ-4.096#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Bag, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 15 µA, Current - Output: 30 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1634CCZ-4.096#PBF LT1634CCZ-4.096#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 191634ff.pdf V-Ref Precision 4.096V 0.01mA 3-Pin TO-92 Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bag
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 15 µA
Current - Output: 30 mA