Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1767EMS8-1.8#PBF
LT1767EMS8-1.8#PBF
LT1767EMS8-1.8#PBF Analog Devices, Inc.
291767fb.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 3V to 25V Synchronous Step Down Single-Out 1.8V 1.5A 8-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1767EMS8-1.8#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG BCK SEPIC 1.8V 1.5A 8MSOP, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 1.25MHz, Voltage - Input (Max): 25V, Topology: Buck, SEPIC, Supplier Device Package: 8-MSOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1767EMS8-1.8#PBF LT1767EMS8-1.8#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 1767fb.pdf Description: IC REG BCK SEPIC 1.8V 1.5A 8MSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1.25MHz
Voltage - Input (Max): 25V
Topology: Buck, SEPIC
Supplier Device Package: 8-MSOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Part Status: Active
auf Bestellung 187 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
LT1767EMS8-1.8#PBF LT1767EMS8-1.8#PBF Hersteller : Analog Devices 1767fb-2954063.pdf Switching Voltage Regulators Mono 1.5A, 1.25MHz Buck Sw Regs
auf Bestellung 83 Stücke:
LT1767EMS8-1.8#PBF LT1767EMS8-1.8#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 291767fb.pdf Conv DC-DC 3V to 25V Synchronous Step Down Single-Out 1.8V 1.5A 8-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 26 Stücke:
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1.5A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1.25MHz
Voltage - Input (Max): 25V
Topology: Buck, SEPIC
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 3V