Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1790AIS6-3.3#TRPBF
LT1790AIS6-3.3#TRPBF
LT1790AIS6-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
792927230493002433.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 3.3V 5mA 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1790AIS6-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3.8V ~ 18V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 80µA, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 50µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 67µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Weitere Produktangebote LT1790AIS6-3.3#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1790AIS6-3.3#TRPBF Hersteller : LT 1790fc.pdf SOT-23-6 08+
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
LT1790AIS6-3.3#TRPBF LT1790AIS6-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 792927230493002433.pdf V-Ref Precision 3.3V 5mA 6-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.8V ~ 18V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 80µA
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 50µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 67µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
Produkt ist nicht verfügbar
LT1790AIS6-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices / Linear Technology 1790fc-1268953.pdf Voltage References 0.05% 10ppm uP SOT-23 Ref