Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1809CS6#TRMPBF
LT1809CS6#TRMPBF
LT1809CS6#TRMPBF Analog Devices, Inc.
180910fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Op Amp Single High Speed Amplifier R-R I/O ±6.3V/12.6V 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1809CS6#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Supply: 15mA, Slew Rate: 350V/µs, Gain Bandwidth Product: 180 MHz, Current - Input Bias: 12.5 µA, Voltage - Input Offset: 800 µV, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 85 mA, -3db Bandwidth: 320 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 12.6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply: 15mA
Slew Rate: 350V/µs
Gain Bandwidth Product: 180 MHz
Current - Input Bias: 12.5 µA
Voltage - Input Offset: 800 µV
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 85 mA
-3db Bandwidth: 320 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 12.6 V
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
LT1809CS6#TRMPBF LT1809CS6#TRMPBF Hersteller : Analog Devices 180910fa-2954203.pdf High Speed Operational Amplifiers Single 180MHz, 350V/ s Rail-to-Rail Input and Output Low Distortion Op Amps
LT1809CS6#TRMPBF LT1809CS6#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 180910fa.pdf Op Amp Single High Speed Amplifier R-R I/O ±6.3V/12.6V 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 486 Stücke:
Mindestbestellmenge: 18
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 15mA
Slew Rate: 350V/µs
Current - Input Bias: 12.5 µA
Voltage - Input Offset: 800 µV
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 320 MHz
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 16 Stücke:
LT1809CS6#TRMPBF LT1809CS6#TRMPBF Hersteller : ANALOG DEVICES 180910fa.pdf Description: ANALOG DEVICES - LT1809CS6#TRMPBF - Operationsverstärker, 180 MHz, 350 V/µs, 2.5V bis 12.6V, TSOT-23, 6 Pin(s)
tariffCode: 85423390
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 0°C
euEccn: NLR
Spannungsanstieg: 350V/µs
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -888
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
Produktpalette: -888
Bandbreite: 180MHz
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
tariffCode: 85423390
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 0°C
euEccn: NLR
Spannungsanstieg: 350V/µs
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
Produktpalette: -888
Bandbreite: 180MHz
Betriebstemperatur, max.: 70°C