Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1990IS8-10#TRPBF
LT1990IS8-10#TRPBF
LT1990IS8-10#TRPBF Analog Devices, Inc.
lt1990-10.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
SP Amp Difference Amplifier Single R-R O/P ±18V/36V 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1990IS8-10#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 200µA, Slew Rate: 1.2V/µs, Gain Bandwidth Product: 10 MHz, Voltage - Input Offset: 900 µV, Supplier Device Package: 8-SO, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 22 mA, -3db Bandwidth: 110 kHz, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Weitere Produktangebote LT1990IS8-10#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 200µA
Slew Rate: 1.2V/µs
Gain Bandwidth Product: 10 MHz
Voltage - Input Offset: 900 µV
Supplier Device Package: 8-SO
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 22 mA
-3db Bandwidth: 110 kHz
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V
Produkt ist nicht verfügbar
LT1990IS8-10#TRPBF LT1990IS8-10#TRPBF Hersteller : Analog Devices LT1990_10-1504255.pdf Differential Amplifiers 250V Input Range, 100kHz, G =10, Micropower, Difference Amplifier