Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3009ESC8-1.2#TRMPBF
LT3009ESC8-1.2#TRMPBF
LT3009ESC8-1.2#TRMPBF Analog Devices, Inc.
downloaddocument.donavidh0c1c1003c1040c1055p37746d25040.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 1.2V 0.02A 8-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3009ESC8-1.2#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 1.2V 20MA SC-70-8, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-VFSOP (0.049", 1.25mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 20mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 6 µA, Voltage - Input (Max): 20V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SC-70-8, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.2V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 68dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 20mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 1 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3009ESC8-1.2#TRMPBF LT3009ESC8-1.2#TRMPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 3009fd.pdf Description: IC REG LINEAR 1.2V 20MA SC-70-8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-VFSOP (0.049", 1.25mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 20mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6 µA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SC-70-8
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.2V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 68dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 20mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 1 mA
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 20mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6 µA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 68dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 1 mA
Mindestbestellmenge: 4
LT3009ESC8-1.2#TRMPBF LT3009ESC8-1.2#TRMPBF Hersteller : Analog Devices 3009fd.pdf LDO Voltage Regulators 3 A IQ, 20mA Low Dropout Linear Regulators
LT3009ESC8-1.2#TRMPBF LT3009ESC8-1.2#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. downloaddocument.donavidh0c1c1003c1040c1055p37746d25040.pdf LDO Regulator Pos 1.2V 0.02A 8-Pin SC-70 T/R
Produkt ist nicht verfügbar