Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3009IDC-3.3#TRMPBF
LT3009IDC-3.3#TRMPBF
LT3009IDC-3.3#TRMPBF Analog Devices, Inc.
downloaddocument.donavidh0c1c1003c1040c1055p37746d25040.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.02A 6-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 427 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3009IDC-3.3#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 20MA 6-DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 20mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 6 µA, Voltage - Input (Max): 20V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 6-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 61dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 20mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 1 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3009IDC-3.3#TRMPBF LT3009IDC-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. downloaddocument.donavidh0c1c1003c1040c1055p37746d25040.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.02A 6-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 64
auf Bestellung 427 Stücke:
Mindestbestellmenge: 59
LT3009IDC-3.3#TRMPBF LT3009IDC-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 3009fd.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 20MA 6-DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 20mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6 µA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 6-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 61dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 20mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 1 mA
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 20mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6 µA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 61dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 1 mA
auf Bestellung 1717 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
LT3009IDC-3.3#TRMPBF LT3009IDC-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices 3009fd.pdf LDO Voltage Regulators 3 A IQ, 20mA Low Dropout Linear Regulators