LT301002C Littelfuse Inc.
t_blocks.pdf
Hersteller: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOK CART 300V 100A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class T Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 300V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 0.813" Dia x 2.16" L (20.65mm x 54.8mm)
Fuseholder Type: Block
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 100 A
Number of Circuits: 2
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT301002C Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOK CART 300V 100A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class T Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 300V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 0.813" Dia x 2.16" L (20.65mm x 54.8mm), Fuseholder Type: Block, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 2.
Weitere Produktangebote LT301002C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT301002C LT301002C Hersteller : Littelfuse t_blocks.pdf Fuse Holder ACS 300V Class T 100A 2 Pole