Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3015EDD-15#TRPBF
LT3015EDD-15#TRPBF
LT3015EDD-15#TRPBF Analog Devices, Inc.
3015fb.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Neg -15V 1.5A 8-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3015EDD-15#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR -15V 1.5A 8-DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Negative, Current - Quiescent (Iq): 2.4 mA, Voltage - Input (Max): -30V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-DFN (3x3), Voltage - Output (Min/Fixed): -15V, Control Features: Enable, PSRR: 50dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.5V @ 1.5A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 70 mA.
Weitere Produktangebote LT3015EDD-15#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3015EDD-15#TRPBF LT3015EDD-15#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 3015fb.pdf LDO Regulator Neg -15V 1.5A 8-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LT3015EDD-15#TRPBF LT3015EDD-15#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 3015fb.pdf Description: IC REG LINEAR -15V 1.5A 8-DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Negative
Current - Quiescent (Iq): 2.4 mA
Voltage - Input (Max): -30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-DFN (3x3)
Voltage - Output (Min/Fixed): -15V
Control Features: Enable
PSRR: 50dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.5V @ 1.5A
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 70 mA
Produkt ist nicht verfügbar
LT3015EDD-15#TRPBF LT3015EDD-15#TRPBF Hersteller : Analog Devices AEC91C0940AADA11C3920B6C3A2DB12F81275A50895211D776CFD4C756D16BDE.pdf LDO Voltage Regulators 1.5A, L N, Neg Lin Reg w/ Prec C Lim