Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3015EQ-15#PBF
LT3015EQ-15#PBF
LT3015EQ-15#PBF Analog Devices, Inc.
3015fb.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Neg -15V 1.5A 6-Pin(5+Tab) DDPAK Tube
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3015EQ-15#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR -15V 1.5A DDPAK-5, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Negative, Current - Quiescent (Iq): 2.4 mA, Voltage - Input (Max): -30V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: DDPAK-5, Voltage - Output (Min/Fixed): -15V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 50dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.68V @ 1.5A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 70 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3015EQ-15#PBF LT3015EQ-15#PBF Hersteller : Analog Devices AEC91C0940AADA11C3920B6C3A2DB12F81275A50895211D776CFD4C756D16BDE.pdf LDO Voltage Regulators 1.5A, L N, Neg Lin Reg w/ Prec C Lim
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT3015EQ-15#PBF LT3015EQ-15#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 3015fb.pdf Description: IC REG LINEAR -15V 1.5A DDPAK-5
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Negative
Current - Quiescent (Iq): 2.4 mA
Voltage - Input (Max): -30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DDPAK-5
Voltage - Output (Min/Fixed): -15V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 50dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.68V @ 1.5A
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 70 mA
auf Bestellung 153 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LT3015EQ-15#PBF LT3015EQ-15#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 3015fb.pdf LDO Regulator Neg -15V 1.5A 6-Pin(5+Tab) DDPAK Tube