Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3015IT-15#PBF
LT3015IT-15#PBF
LT3015IT-15#PBF Analog Devices, Inc.
3015fb.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Neg -15V 1.5A 5-Pin(5+Tab) TO-220 Tube
auf Bestellung 5800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3015IT-15#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR -15V 1.5A TO220-5, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-5, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Negative, Current - Quiescent (Iq): 2.4 mA, Voltage - Input (Max): -30V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-220-5, Voltage - Output (Min/Fixed): -15V, Control Features: Enable, PSRR: 50dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.68V @ 1.5A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 70 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3015IT-15#PBF LT3015IT-15#PBF Hersteller : Linear Technology LITCS11432-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LINEAR -15V 1.5A TO220-5
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-5
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Negative
Current - Quiescent (Iq): 2.4 mA
Voltage - Input (Max): -30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-220-5
Voltage - Output (Min/Fixed): -15V
Control Features: Enable
PSRR: 50dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.68V @ 1.5A
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 70 mA
auf Bestellung 828 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 52
LT3015IT-15#PBF LT3015IT-15#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 3015fb.pdf LDO Regulator Neg -15V 1.5A 5-Pin(5+Tab) TO-220 Tube
Produkt ist nicht verfügbar
LT3015IT-15#PBF LT3015IT-15#PBF Hersteller : Analog Devices / Linear Technology 3015fb-1271510.pdf LDO Voltage Regulators 1.5A, Low Noise, Negative Linear Regulator with Precision Current Limit