Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT3032EDE-15#TRPBF
LT3032EDE-15#TRPBF
LT3032EDE-15#TRPBF Analog Devices Inc.
3032ff.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC REG LINEAR 15V 150MA 14-DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA, 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive and Negative
Voltage - Input (Max): ±20V
Number of Regulators: 2
Supplier Device Package: 14-DFN (4x3)
Voltage - Output (Min/Fixed): ±15V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 68dB (120Hz), 54dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ)
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
auf Bestellung 544 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3032EDE-15#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC REG LINEAR 15V 150MA 14-DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-PowerWFDFN, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive and Negative, Voltage - Input (Max): ±20V, Number of Regulators: 2, Supplier Device Package: 14-DFN (4x3), Voltage - Output (Min/Fixed): ±15V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 68dB (120Hz), 54dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ), Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity.
Weitere Produktangebote LT3032EDE-15#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3032EDE-15#TRPBF LT3032EDE-15#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 267505285812570129070.pdf LDO Regulator Neg/Pos ±15V 0.15A/-0.15A 14-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LT3032EDE-15#TRPBF LT3032EDE-15#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 3032ff.pdf Description: IC REG LINEAR 15V 150MA 14-DFN
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA, 150mA
Voltage - Input (Max): ±20V
Number of Regulators: 2
Control Features: Enable
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
LT3032EDE-15#TRPBF LT3032EDE-15#TRPBF Hersteller : Analog Devices 8DBB060E1197F0F777EBFF02873DB546DA6AE3C7701CF9C35163B816B47FB76A.pdf LDO Voltage Regulators 2x 150mA Pos/Neg L N L Drop Lin Reg