Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3050EDDB-3.3#TRMPBF
LT3050EDDB-3.3#TRMPBF
LT3050EDDB-3.3#TRMPBF Analog Devices, Inc.
3050fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 12-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3050EDDB-3.3#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 12-DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 90 µA, Voltage - Input (Max): 45V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 12-DFN (3x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Current Limit, Enable, Soft Start, Part Status: Active, PSRR: 70dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.55V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 5.2 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3050EDDB-3.3#TRMPBF LT3050EDDB-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 3050fa.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 12-DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 90 µA
Voltage - Input (Max): 45V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 12-DFN (3x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Current Limit, Enable, Soft Start
Part Status: Active
PSRR: 70dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.55V @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 5.2 mA
auf Bestellung 129 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
LT3050EDDB-3.3#TRMPBF LT3050EDDB-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices 3050fa.pdf LDO Voltage Regulators 100mA, Lin Reg w/ Prec C Lim & Diagnosti
auf Bestellung 295 Stücke:
LT3050EDDB-3.3#TRMPBF LT3050EDDB-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 3050fa.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 12-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 45V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 70dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 5.2 mA