Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3062IMS8E-3.3#PBF
LT3062IMS8E-3.3#PBF
LT3062IMS8E-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
1416907433722123062fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.2A 8-Pin MSOP EP Tube
auf Bestellung 3400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3062IMS8E-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 90 µA, Voltage - Input (Max): 45V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-MSOP-EP, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Soft Start, Part Status: Active, PSRR: 73dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.53V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3062IMS8E-3.3#PBF LT3062IMS8E-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1416907433722123062fa.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.2A 8-Pin MSOP EP Tube
auf Bestellung 204 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
auf Bestellung 204 Stücke:
Mindestbestellmenge: 38
LT3062IMS8E-3.3#PBF LT3062IMS8E-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices 3062fa-3123367.pdf LDO Voltage Regulators 45V Vin, uP, L N, 200mA LDO
auf Bestellung 169 Stücke:
LT3062IMS8E-3.3#PBF LT3062IMS8E-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 3062fa.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 90 µA
Voltage - Input (Max): 45V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-MSOP-EP
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Soft Start
Part Status: Active
PSRR: 73dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.53V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 10 mA
auf Bestellung 209 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2