Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3065EDD-3.3#PBF
LT3065EDD-3.3#PBF
LT3065EDD-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
lt3065.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 10-Pin DFN EP Tube
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3065EDD-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 10DFN, Packaging: Tube, Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 110 µA, Voltage - Input (Max): 45V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 10-DFN (3x3), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start, Part Status: Active, PSRR: 71dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.51V @ 500mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 25 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3065EDD-3.3#PBF LT3065EDD-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt3065.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 10-Pin DFN EP Tube
auf Bestellung 5687 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 121
LT3065EDD-3.3#PBF LT3065EDD-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices LT3065.pdf LDO Voltage Regulators 45V VIN, 500mA L N, Lin Reg w/ Progmable
auf Bestellung 102 Stücke:
LT3065EDD-3.3#PBF LT3065EDD-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. LT3065.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 10DFN
Packaging: Tube
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 110 µA
Voltage - Input (Max): 45V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 10-DFN (3x3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start
Part Status: Active
PSRR: 71dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.51V @ 500mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 25 mA
auf Bestellung 184 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 56 Stücke:
LT3065EDD-3.3#PBF LT3065EDD-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices / Linear Technology 3065fc-1271805.pdf LDO Voltage Regulators 45V VIN, 500mA Low Noise, Linear Regulator with Programmable Current Limit and Power Good