Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3494EDDB#TRM
LT3494EDDB#TRM
LT3494EDDB#TRM Analog Devices, Inc.
3494fb.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 2.3V to 16V Step Up Single-Out 40V 8-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3494EDDB#TRM Analog Devices, Inc.
Description: IC REG BOOST ADJ 115MA 8DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up, Current - Output: 115mA (Switch), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 16V, Topology: Boost, Supplier Device Package: 8-DFN (3x2), Synchronous Rectifier: No, Voltage - Output (Max): 40V (Switch), Voltage - Input (Min): 2.3V, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.3V.
Weitere Produktangebote LT3494EDDB#TRM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3494EDDB#TRM LT3494EDDB#TRM Hersteller : Analog Devices Inc. LT3494_3494A_Rev.B_DS.pdf Description: IC REG BOOST ADJ 115MA 8DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up
Current - Output: 115mA (Switch)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 16V
Topology: Boost
Supplier Device Package: 8-DFN (3x2)
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 40V (Switch)
Voltage - Input (Min): 2.3V
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.3V