Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3500EMSE#TRPBF
LT3500EMSE#TRPBF
LT3500EMSE#TRPBF Analog Devices, Inc.
downloaddocument.doname3500fc.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 3V to 36V Synchronous Step Down Single-Out 0.8V 2A 16-Pin MSOP EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3500EMSE#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG DL BUCK/LINEAR 16MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3V ~ 36V, Frequency - Switching: 500kHz ~ 2.4MHz, Topology: Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1), Supplier Device Package: 16-MSOP-EP, Voltage/Current - Output 1: 0.8V ~ 38.9V, 2A, Voltage/Current - Output 2: Adjustable, 13mA, w/LED Driver: No, w/Supervisor: No, w/Sequencer: No, Number of Outputs: 2.
Weitere Produktangebote LT3500EMSE#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3V ~ 36V
Frequency - Switching: 500kHz ~ 2.4MHz
Topology: Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1)
Supplier Device Package: 16-MSOP-EP
Voltage/Current - Output 1: 0.8V ~ 38.9V, 2A
Voltage/Current - Output 2: Adjustable, 13mA
w/LED Driver: No
w/Supervisor: No
w/Sequencer: No
Number of Outputs: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 3V ~ 36V
w/LED Driver: No
w/Supervisor: No
w/Sequencer: No
Number of Outputs: 2
LT3500EMSE#TRPBF LT3500EMSE#TRPBF Hersteller : Analog Devices 3500fc-2954681.pdf Switching Voltage Regulators Mono 2A Buck Reg Plus Lin Reg/Cntr