Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT3650EDD-8.2#TRPBF
LT3650EDD-8.2#TRPBF
LT3650EDD-8.2#TRPBF Analog Devices Inc.
36508284fd.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 12DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 12-DFN (3x3)
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Timer
Fault Protection: Over Temperature
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 8.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3650EDD-8.2#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 12DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 2, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 12-DFN (3x3), Charge Current - Max: 2A, Programmable Features: Timer, Fault Protection: Over Temperature, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 8.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1282 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 8.2V
Mindestbestellmenge: 2
LT3650EDD-8.2#TRPBF LT3650EDD-8.2#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 36508284fd.pdf Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 8.2V 12-Pin DFN EP T/R