Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3650IDD-4.1#TRPBF
LT3650IDD-4.1#TRPBF
LT3650IDD-4.1#TRPBF Analog Devices, Inc.
36504142fc.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 4.1V 12-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3650IDD-4.1#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 12-DFN (3x3), Charge Current - Max: 2A, Programmable Features: Timer, Fault Protection: Over Temperature, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 4.1V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Weitere Produktangebote LT3650IDD-4.1#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 12-DFN (3x3)
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Timer
Fault Protection: Over Temperature
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 4.1V