Produkte > ANALOG DEVICES > LT3650IDD-4.2#PBF
LT3650IDD-4.2#PBF
LT3650IDD-4.2#PBF Analog Devices
E3934DC4E4555CE78AC5DC64568B26B0B54933E3A59884DE3F151248DA17EC76.pdf
Hersteller: Analog Devices
Battery Management Hi V 2 Amp Mono Li-Ion Bat Chr
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3650IDD-4.2#PBF Analog Devices
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12DFN, Packaging: Tube, Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 12-DFN (3x3), Charge Current - Max: 2A, Programmable Features: Timer, Fault Protection: Over Temperature, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Weitere Produktangebote LT3650IDD-4.2#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3650IDD-4.2#PBF LT3650IDD-4.2#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 36504142fc.pdf Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 4.2V 12-Pin DFN EP Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 12-DFN (3x3)
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Timer
Fault Protection: Over Temperature
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 4.2V