Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT3650IDD-8.4#PBF
LT3650IDD-8.4#PBF
LT3650IDD-8.4#PBF Analog Devices Inc.
36508284fd.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 12DFN
Packaging: Tube
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 12-DFN (3x3)
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Timer
Fault Protection: Over Temperature
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 8.4V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3650IDD-8.4#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 12DFN, Packaging: Tube, Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 2, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 12-DFN (3x3), Charge Current - Max: 2A, Programmable Features: Timer, Fault Protection: Over Temperature, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 8.4V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LT3650IDD-8.4#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3650IDD-8.4#PBF LT3650IDD-8.4#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 36508284fd.pdf Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 8.4V 12-Pin DFN EP Tube
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)