Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT3650IMSE-4.2#PBF
LT3650IMSE-4.2#PBF
LT3650IMSE-4.2#PBF Analog Devices Inc.
36504142fc.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 12-MSOP-EP
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Timer
Fault Protection: Over Temperature
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
auf Bestellung 107 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3650IMSE-4.2#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 12-MSOP-EP, Charge Current - Max: 2A, Programmable Features: Timer, Fault Protection: Over Temperature, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Weitere Produktangebote LT3650IMSE-4.2#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3650IMSE-4.2#PBF LT3650IMSE-4.2#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 36504142fc.pdf Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 4.2V 12-Pin MSOP EP Tube