Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3650IMSE-8.2#PBF
LT3650IMSE-8.2#PBF
LT3650IMSE-8.2#PBF Analog Devices, Inc.
36508284fd.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 8.2V 12-Pin MSOP EP Tube
auf Bestellung 3441 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 111
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3650IMSE-8.2#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 12MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, Number of Cells: 2, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 12-MSOP-EP, Charge Current - Max: 2A, Programmable Features: Timer, Fault Protection: Over Temperature, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 8.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Weitere Produktangebote LT3650IMSE-8.2#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3650IMSE-8.2#PBF LT3650IMSE-8.2#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 36508284fd.pdf Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 8.2V 12-Pin MSOP EP Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 12-MSOP-EP
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Timer
Fault Protection: Over Temperature
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 8.2V