Produkte > ANALOG DEVICES > LT3651EUHE-8.4#PBF
LT3651EUHE-8.4#PBF
LT3651EUHE-8.4#PBF Analog Devices
DC740EF2F617B79F37D22D682618BE233C13F5F6EBB43A2447C46C32E3A39DCC.pdf
Hersteller: Analog Devices
Battery Management Mono 4A Hi V 2-Cell Li-Ion Bat Chr
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3651EUHE-8.4#PBF Analog Devices
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 36QFN, Packaging: Tube, Package / Case: 36-WFQFN Exposed Pad, Number of Cells: 2, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 36-QFN (5x6), Charge Current - Max: 4A, Programmable Features: Current, Timer, Fault Protection: Over Temperature, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 8.4V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 36-WFQFN Exposed Pad
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 36-QFN (5x6)
Charge Current - Max: 4A
Programmable Features: Current, Timer
Fault Protection: Over Temperature
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 8.4V