Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT3757AEMSE#WTRPBF
LT3757AEMSE#WTRPBF
LT3757AEMSE#WTRPBF Analog Devices, Inc.
lt37573757a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
DC/DC Cntrlr Single-OUT Flyback/Inverting/SEPIC/Step Up 1000kHz 10-Pin MSOP EP T/R Automotive AEC-Q100
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3757AEMSE#WTRPBF Analog Devices, Inc.
Description: BOOST, FLY, SEPIC & INV CNTR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive and Negative, Frequency - Switching: 100kHz ~ 1MHz, Topology: Boost, Flyback, SEPIC, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.9V ~ 40V, Supplier Device Package: 10-MSOP-EP, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Enable, Frequency Control, Soft Start, Output Phases: 1, Clock Sync: Yes, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote LT3757AEMSE#WTRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive and Negative
Frequency - Switching: 100kHz ~ 1MHz
Topology: Boost, Flyback, SEPIC
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.9V ~ 40V
Supplier Device Package: 10-MSOP-EP
Synchronous Rectifier: No
Control Features: Enable, Frequency Control, Soft Start
Output Phases: 1
Clock Sync: Yes
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
Produkt ist nicht verfügbar
LT3757AEMSE#WTRPBF LT3757AEMSE#WTRPBF Hersteller : Analog Devices LT3757_3757A.pdf Switching Controllers Boost, Fly, SEPIC & Inv Cntr