Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT3757IDD#TRPBF
LT3757IDD#TRPBF
LT3757IDD#TRPBF Analog Devices Inc.
lt3757-3757a.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 10DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive and Negative
Frequency - Switching: 100kHz ~ 1MHz
Topology: Boost, Flyback, SEPIC
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.9V ~ 40V
Supplier Device Package: 10-DFN (3x3)
Synchronous Rectifier: No
Control Features: Enable, Frequency Control, Soft Start
Output Phases: 1
Clock Sync: Yes
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT3757IDD#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 10DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive and Negative, Frequency - Switching: 100kHz ~ 1MHz, Topology: Boost, Flyback, SEPIC, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.9V ~ 40V, Supplier Device Package: 10-DFN (3x3), Synchronous Rectifier: No, Control Features: Enable, Frequency Control, Soft Start, Output Phases: 1, Clock Sync: Yes, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT3757IDD#TRPBF LT3757IDD#TRPBF Hersteller : Analog Devices LT3757_3757A.pdf Switching Controllers Boost, Fly, SEPIC & Inv Cntr
auf Bestellung 408 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Synchronous Rectifier: No
Output Phases: 1
Clock Sync: Yes
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 8625 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LT3757IDD#TRPBF LT3757IDD#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt37573757a.pdf DC/DC Cntrlr Single-OUT Flyback/Inverting/SEPIC/Step Up 1000kHz 10-Pin DFN EP T/R