Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6118HMS8#TRPBF
LT6118HMS8#TRPBF
LT6118HMS8#TRPBF Analog Devices, Inc.
2936118f.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Comparator Single 60V 8-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6118HMS8#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC CURRENT SENSE 1 CIRCUIT 8MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Open Drain, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Current Sense, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 450µA, Gain Bandwidth Product: 1 MHz, Current - Input Bias: 60 nA, Voltage - Input Offset: 200 µV, Supplier Device Package: 8-MSOP, Number of Circuits: 1, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 60 V.
Weitere Produktangebote LT6118HMS8#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Open Drain
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Current Sense
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 450µA
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 60 nA
Voltage - Input Offset: 200 µV
Supplier Device Package: 8-MSOP
Number of Circuits: 1
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 60 V