Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT6118IMS8#TRPBF
LT6118IMS8#TRPBF
LT6118IMS8#TRPBF Analog Devices Inc.
6118f.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC CURRENT SENSE 0.2% 8MSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Sensing Method: High-Side
Mounting Type: Surface Mount
Function: Current Sense
Voltage - Input: 2.7V ~ 60V
Current - Output: 1mA
Accuracy: ±0.2%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package: 8-MSOP
auf Bestellung 2524 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6118IMS8#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC CURRENT SENSE 0.2% 8MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Sensing Method: High-Side, Mounting Type: Surface Mount, Function: Current Sense, Voltage - Input: 2.7V ~ 60V, Current - Output: 1mA, Accuracy: ±0.2%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Supplier Device Package: 8-MSOP.
Weitere Produktangebote LT6118IMS8#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6118IMS8#TRPBF LT6118IMS8#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 2936118f.pdf Comparator Single 60V 8-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Sensing Method: High-Side
Mounting Type: Surface Mount
Function: Current Sense
Voltage - Input: 2.7V ~ 60V
Current - Output: 1mA
Accuracy: ±0.2%