Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6200IS6-10#TRPBF
LT6200IS6-10#TRPBF
LT6200IS6-10#TRPBF Analog Devices, Inc.
downloaddocument.doname62001fd.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Op Amp Single Low Noise Amplifier R-R I/O ±6.3V/12.6V 6-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6200IS6-10#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BUFFER 1 CIRCUIT TSOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Buffer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 20mA, Slew Rate: 450V/µs, Gain Bandwidth Product: 1.6 GHz, Current - Input Bias: 23 µA, Voltage - Input Offset: 2.5 mV, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 90 mA, Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 12.6 V.
Weitere Produktangebote LT6200IS6-10#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Buffer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 20mA
Slew Rate: 450V/µs
Gain Bandwidth Product: 1.6 GHz
Current - Input Bias: 23 µA
Voltage - Input Offset: 2.5 mV
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 90 mA
Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 12.6 V
Produkt ist nicht verfügbar
LT6200IS6-10#TRPBF LT6200IS6-10#TRPBF Hersteller : Analog Devices 62001ff-2955317.pdf High Speed Operational Amplifiers 165MHz, R2R In & Out, 0.95nV/vHz L N,