Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6600CDF-2.5#PBF
LT6600CDF-2.5#PBF
LT6600CDF-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
downloaddocument.doname660025fe.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Active Filter Single Low Pass 4th Order 2.5MHz 12-Pin DFN EP Tube
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6600CDF-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 12DFN, Packaging: Tube, Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Differential, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Supply: 28mA, Current - Input Bias: 15 µA, Voltage - Input Offset: 5 mV, Supplier Device Package: 12-DFN (4x4), Number of Circuits: 1, Voltage - Supply Span (Min): 3 V, Voltage - Supply Span (Max): 11 V.
Weitere Produktangebote LT6600CDF-2.5#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Differential
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply: 28mA
Current - Input Bias: 15 µA
Voltage - Input Offset: 5 mV
Supplier Device Package: 12-DFN (4x4)
Number of Circuits: 1
Voltage - Supply Span (Min): 3 V
Voltage - Supply Span (Max): 11 V
Produkt ist nicht verfügbar
LT6600CDF-2.5#PBF LT6600CDF-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices 660025fe-2955385.pdf Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 2.5MHz Lpass Filt