Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6600CS8-10#TRPBF
LT6600CS8-10#TRPBF
LT6600CS8-10#TRPBF Analog Devices, Inc.
downloaddocument.donavidh0c1c1154c1008c1148p2227d2224.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Active Filter Single Low Pass 4th Order 10MHz 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6600CS8-10#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Differential, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Supply: 36mA, Current - Input Bias: 40 µA, Voltage - Input Offset: 8 mV, Supplier Device Package: 8-SO, Number of Circuits: 1, Voltage - Supply Span (Min): 3 V, Voltage - Supply Span (Max): 11 V.
Weitere Produktangebote LT6600CS8-10#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Differential
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply: 36mA
Current - Input Bias: 40 µA
Voltage - Input Offset: 8 mV
Supplier Device Package: 8-SO
Number of Circuits: 1
Voltage - Supply Span (Min): 3 V
Voltage - Supply Span (Max): 11 V
Produkt ist nicht verfügbar
LT6600CS8-10#TRPBF LT6600CS8-10#TRPBF Hersteller : Analog Devices 66001fe-2955656.pdf Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 10MHz Lpass Filt