Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6600CS8-15#TRPBF
LT6600CS8-15#TRPBF
LT6600CS8-15#TRPBF Analog Devices, Inc.
660015fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Active Filter Single Low Pass 4th Order 15MHz 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6600CS8-15#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Differential, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Supply: 38mA, Current - Input Bias: 35 µA, Voltage - Input Offset: 10 mV, Supplier Device Package: 8-SO, Number of Circuits: 1, Voltage - Supply Span (Min): 3 V, Voltage - Supply Span (Max): 11 V.
Weitere Produktangebote LT6600CS8-15#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply: 38mA
Current - Input Bias: 35 µA
Voltage - Input Offset: 10 mV
Supplier Device Package: 8-SO
Number of Circuits: 1
Voltage - Supply Span (Min): 3 V
Voltage - Supply Span (Max): 11 V
Produkt ist nicht verfügbar
LT6600CS8-15#TRPBF LT6600CS8-15#TRPBF Hersteller : Analog Devices 660015fb-2955433.pdf Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 15MHz Lpass Filt