Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6600IDF-10#PBF
LT6600IDF-10#PBF
LT6600IDF-10#PBF Analog Devices, Inc.
downloaddocument.donavidh0c1c1154c1008c1148p2227d2224.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Active Filter Single Low Pass 4th Order 10MHz 12-Pin DFN EP Tube
auf Bestellung 91 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6600IDF-10#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 12DFN, Packaging: Tube, Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Differential, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 36mA, Current - Input Bias: 40 µA, Voltage - Input Offset: 8 mV, Supplier Device Package: 12-DFN (4x4), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Voltage - Supply Span (Min): 3 V, Voltage - Supply Span (Max): 11 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6600IDF-10#PBF LT6600IDF-10#PBF Hersteller : Analog Devices 66001fe.pdf Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 10MHz Lpass Filt
auf Bestellung 171 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT6600IDF-10#PBF LT6600IDF-10#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. downloaddocument.donavidh0c1c1154c1008c1148p2227d2224.pdf Active Filter Single Low Pass 4th Order 10MHz 12-Pin DFN EP Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Differential
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 36mA
Current - Input Bias: 40 µA
Voltage - Input Offset: 8 mV
Supplier Device Package: 12-DFN (4x4)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Voltage - Supply Span (Min): 3 V
Voltage - Supply Span (Max): 11 V
Produkt ist nicht verfügbar
LT6600IDF-10#PBF Hersteller : Analog Devices 66001fe.pdf Category: Filters - integrated circuits
Description: Filter: digital; lowpass; DFN12; 10MHz; Ch: 1
Mounting: SMD
Number of channels: 1
Type of filter: digital
Filter order: 4
Case: DFN12
Cutoff frequency: 10MHz