Produkte > ANALOG DEVICES > LT6600IS8-15#PBF
LT6600IS8-15#PBF
LT6600IS8-15#PBF Analog Devices
660015fb.pdf
Hersteller: Analog Devices
Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 15MHz Lpass Filt
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6600IS8-15#PBF Analog Devices
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SO, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Differential, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 38mA, Current - Input Bias: 35 µA, Voltage - Input Offset: 10 mV, Supplier Device Package: 8-SO, Number of Circuits: 1, Voltage - Supply Span (Min): 3 V, Voltage - Supply Span (Max): 11 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 38mA
Current - Input Bias: 35 µA
Voltage - Input Offset: 10 mV
Supplier Device Package: 8-SO
Number of Circuits: 1
Voltage - Supply Span (Min): 3 V
Voltage - Supply Span (Max): 11 V
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT6600IS8-15#PBF LT6600IS8-15#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 660015fa.pdf Active Filter Single Low Pass 4th Order 15MHz 8-Pin SOIC N Tube