Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6654AHLS8-2.048#PBF
LT6654AHLS8-2.048#PBF Analog Devices, Inc.
lt6654.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.048V 10mA Automotive 8-Pin CLCC Tray
auf Bestellung 271 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 55
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6654AHLS8-2.048#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% 8CLCC, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tray, Package / Case: 8-CLCC, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.548V ~ 36V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 600µA, Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6654AHLS8-2.048#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6654.pdf V-Ref Precision 2.048V 10mA Automotive 8-Pin CLCC Tray
auf Bestellung 271 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 55
LT6654AHLS8-2.048#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6654.pdf V-Ref Precision 2.048V 10mA 8-Pin CLCC Tray
auf Bestellung 8064 Stücke:
Mindestbestellmenge: 576
auf Bestellung 326 Stücke:
Mindestbestellmenge: 19
auf Bestellung 326 Stücke:
Mindestbestellmenge: 19
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tray
Package / Case: 8-CLCC
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.548V ~ 36V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 600µA
Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA