Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6654AMPS6-2.048#TRMPBF
LT6654AMPS6-2.048#TRMPBF
LT6654AMPS6-2.048#TRMPBF Analog Devices, Inc.
lt6654.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.048V 10mA 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6654AMPS6-2.048#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05%, Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.548V ~ 36V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 600µA, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.548V ~ 36V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 600µA
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.05%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.548V ~ 36V
Reference Type: Series
Current - Supply: 600µA
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 737 Stücke:
auf Bestellung 1660 Stücke:
LT6654AMPS6-2.048#TRMPBF LT6654AMPS6-2.048#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6654.pdf V-Ref Precision 2.048V 10mA 6-Pin TSOT-23 T/R