Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT6654BHLS8-4.096#PBF
LT6654BHLS8-4.096#PBF
LT6654BHLS8-4.096#PBF Analog Devices Inc.
lt6654.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% 8CLCC
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-CLCC
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 4.596V ~ 36V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 600µA
Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 421 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6654BHLS8-4.096#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% 8CLCC, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-CLCC, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 4.596V ~ 36V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 600µA, Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5), Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA.