Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF
LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF
LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF Analog Devices, Inc.
lt6654.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 1.25V 10mA Automotive AEC-Q100 6-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.4V ~ 36V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 600µA, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 0.8ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms, Grade: Automotive, Current - Output: 10 mA, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6654.pdf V-Ref Precision 1.25V 10mA Automotive AEC-Q100 6-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.4V ~ 36V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 600µA
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 0.8ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Grade: Automotive
Current - Output: 10 mA
Qualification: AEC-Q100
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.4V ~ 36V
Reference Type: Series
Current - Supply: 600µA
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Grade: Automotive
Current - Output: 10 mA