Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6654BHS6-2.048#WTRPBF
LT6654BHS6-2.048#WTRPBF
LT6654BHS6-2.048#WTRPBF Analog Devices, Inc.
lt6654.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.048V 10mA Automotive AEC-Q100 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6654BHS6-2.048#WTRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.548V ~ 36V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 600µA, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms, Grade: Automotive, Current - Output: 10 mA, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote LT6654BHS6-2.048#WTRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6654BHS6-2.048#WTRPBF LT6654BHS6-2.048#WTRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6654.pdf V-Ref Precision 2.048V 10mA Automotive AEC-Q100 6-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.548V ~ 36V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 600µA
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Grade: Automotive
Current - Output: 10 mA