Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6654BXMS8-2.5#PBF
LT6654BXMS8-2.5#PBF
LT6654BXMS8-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
lt6654bx.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 10mA 8-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 9100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6654BXMS8-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIESV 0.1% 8MSOP, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 36V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ), Current - Supply: 600µA, Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.5ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6654BXMS8-2.5#PBF LT6654BXMS8-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices LT6654BX.pdf Voltage References 175 C, Wide Supply 2.5V Precision Voltage Reference
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 36V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ)
Current - Supply: 600µA
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.5ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 95 Stücke:
LT6654BXMS8-2.5#PBF LT6654BXMS8-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6654bx.pdf V-Ref Precision 2.5V 10mA 8-Pin MSOP Tube
Produkt ist nicht verfügbar