Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6656ACDC-2.048#TRPBF
LT6656ACDC-2.048#TRPBF
LT6656ACDC-2.048#TRPBF Analog Devices, Inc.
lt6656.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.048V 5mA 6-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6656ACDC-2.048#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% 6DFN, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.548V ~ 18V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 1.5µA, Supplier Device Package: 6-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p, Current - Output: 5 mA.
Weitere Produktangebote LT6656ACDC-2.048#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6656ACDC-2.048#TRPBF LT6656ACDC-2.048#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6656.pdf V-Ref Precision 2.048V 5mA 6-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.548V ~ 18V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 1.5µA
Supplier Device Package: 6-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p
Current - Output: 5 mA