Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6656AILS8-1.25#PBF
LT6656AILS8-1.25#PBF
LT6656AILS8-1.25#PBF Analog Devices, Inc.
lt6656.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 1.25V 5mA 8-Pin CLLCC Tray
auf Bestellung 576 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 576
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6656AILS8-1.25#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% 8CLCC, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tray, Package / Case: 8-CLCC, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.2V ~ 18V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 1.5µA, Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 50µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Weitere Produktangebote LT6656AILS8-1.25#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6656AILS8-1.25#PBF LT6656AILS8-1.25#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6656.pdf V-Ref Precision 1.25V 5mA 8-Pin CLLCC Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tray
Package / Case: 8-CLCC
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.2V ~ 18V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 1.5µA
Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 50µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
Produkt ist nicht verfügbar
LT6656AILS8-1.25#PBF LT6656AILS8-1.25#PBF Hersteller : Analog Devices lt6656-3124606.pdf Voltage References 1 A Prec Series V Ref