Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6656AIS6-2.5#TRPBF
LT6656AIS6-2.5#TRPBF
LT6656AIS6-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
lt6656.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 5mA 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6656AIS6-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3V ~ 18V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 1.5µA, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 80µVrms, Current - Output: 5 mA.
Weitere Produktangebote LT6656AIS6-2.5#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6656AIS6-2.5#TRPBF LT6656AIS6-2.5#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6656.pdf V-Ref Precision 2.5V 5mA 6-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3V ~ 18V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 1.5µA
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 80µVrms
Current - Output: 5 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.05%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3V ~ 18V
Reference Type: Series
Current - Supply: 1.5µA
Noise - 10Hz to 10kHz: 80µVrms
Current - Output: 5 mA
LT6656AIS6-2.5#TRPBF LT6656AIS6-2.5#TRPBF Hersteller : Analog Devices lt6656-3124606.pdf Voltage References 1 A Prec Series V Ref