Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6656AIS6-4.096#TRPBF
LT6656AIS6-4.096#TRPBF
LT6656AIS6-4.096#TRPBF Analog Devices, Inc.
lt6656.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 4.096V 5mA 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6656AIS6-4.096#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05%, Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 4.596V ~ 18V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 1.5µA, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p, Current - Output: 5 mA.
Weitere Produktangebote LT6656AIS6-4.096#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6656AIS6-4.096#TRPBF LT6656AIS6-4.096#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6656.pdf V-Ref Precision 4.096V 5mA 6-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 4.596V ~ 18V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 1.5µA
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p
Current - Output: 5 mA
Produkt ist nicht verfügbar
LT6656AIS6-4.096#TRPBF LT6656AIS6-4.096#TRPBF Hersteller : Analog Devices lt6656.pdf Voltage References 1 A Prec Series V Ref