Produkte > ANALOG DEVICES > LT6656BCDC-2.5#TRMPBF
LT6656BCDC-2.5#TRMPBF
LT6656BCDC-2.5#TRMPBF Analog Devices
lt6656.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References 1 A Prec Series V Ref
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6656BCDC-2.5#TRMPBF Analog Devices
Description: IC VREF SERIES 0.2% 6DFN, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3V ~ 18V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 1.5µA, Supplier Device Package: 6-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 80µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3V ~ 18V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 1.5µA
Supplier Device Package: 6-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 80µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
auf Bestellung 465 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LT6656BCDC-2.5#TRMPBF LT6656BCDC-2.5#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt6656.pdf V-Ref Precision 2.5V 5mA 6-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3V ~ 18V
Reference Type: Series
Current - Supply: 1.5µA
Noise - 10Hz to 10kHz: 80µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA